CEWE FOTOKNIHA
CEWE FOTOKNIHA
Kontakt
Vrácení peněz
CEWE FOTOKNIHA > Doobjednání a sdílení
CEWE FOTOKNIHA

Sdílení a doobjednání CEWE FOTOKNIHY

Sdílejte Vaši CEWE FOTOKNIHU na facebooku
Vaši originální CEWE FOTOKNIHU můžete sdílet i s přáteli na facebooku. Pochlubte se ostatním svými zážitky rovnou na zdi Vašeho profilu.
Pokud si u nás sestavíte a objednáte fotoknihu, tak mi pro Vás na našich serverech standardně ukládáme po dobu 5 týdnů od data výroby. Ale samotným sdílením na facebooku prodloužíte dobu archivace až na 2 roky. Udělejte si fotoknihu ze společných výletů s přáteli a dejte ji na zeď, téměř hned budete sklízet velké ovace na své vlastní dílo. Sdílení nastavíte přímo u konkrétní fotoknihy ve svém účtu v galerii fotoknih.

 

Sdílet CEWE FOTOKNIHU
Online odkaz na CEWE FOTOKNIHU
Odkaz na svou CEWE FOTOKNIHU můžete poslat rodině a přátelům i bez sdílení na facebooku. Snadno a rychle si ve svém účtu v galerii fotoknih můžete vygenerovat odkaz přímo na konkrétní fotoknihu a poslat ho emailem či umístit na vlastní webové stránky. Výhodou tohoto odkazu je i povolení doobjednání Vaší fotoknihy komukoliv. Fotoknihu z Vašich společných zážitků s rodinou a blízkými si tak může objednat každý sám.

 

Vytvořit odkaz
Doobjednání Vaší CEWE FOTOKNIHY
Vaši CEWE FOTOKNIHU si můžete kdykoliv po dobu archivace doobjednat přímo z galerie ve svém účtu. Doobjednání můžete povolit i svým blízkým, kterým pošlete odkaz na své dílo. Standardní archivační doba každé fotoknihy na našich serverech je 5 týdnů. Při sdílení Vaší fotoknihy na facebooku budete mít Vaši CEWE FOTOKNIHU v galerii ve svém účtu po dobu 2 let. A pokud se rozhodnete, že se svou fotoknihou chcete soutěžit v soutěži CEWE FOTOKNIHA roku, bude se Vám fotokniha v galerii zobrazovat po celou dobu soutěže.

 

Doobjednat CEWE FOTOKNIHU
ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.