Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 395
Puzzle je vytvořeno z několika částí a několika fotografií. Na fotkách je matka, otec a malý syn.

Kreativní tip

Pro začátečníky i profesionály: Jak vytvořit perfektní puzzle z fotky

Úroveň obtížnosti puzzle závisí nejen na počtu dílků, ale také na motivu. Abyste mohli vybrat ty správné obrázky pro své vlastní puzzle s fotografiemi, ukážeme vám několik užitečných tipů pro navrhování online v programu CEWE fotosvět.

Hledání chybějícího dílku, skládání celého motivu kousek po kousku: Zmatenost je v tomto případě příjemnou zábavou - a v současné době jsou puzzle opět moderní. Nejen, že ostří oči a smysly, ale také vám udělá radost. Protože každá poskládaná část, kterou navíc doplňuje váš osobní motiv, je malým vítězstvím a zvedne vám náladu. O to víc, když jsou do skládání zapojené i vaše krásné vzpomínky - vaše krásné fotografie.

Motiv ovlivňuje úroveň obtížnosti

Na stole leží téměř sestavené puzzle s motivem tříčlenné rodiny vedle zelené rostliny a psacími potřebami.
Výběrem motivů jednoduše určíte obtížnost vašich vlastních puzzle.

V podstatě můžete jakoukoliv fotku proměnit v puzzle. Fotografie vašich blízkých tak nabízí obzvlášť logickou zábavu. Mějte však na paměti, že motiv ovlivňuje úroveň obtížnosti. Detailní obrázky s různými barvami řešení zjednodušují. Naopak detailní záběry rostlin, portréty tváří ve vysokém rozlišení nebo detailní architektonická část zajistí, že se při skládání trochu zapotíte. Při skládání si vy nebo vaši blízcí zároveň připomenete něco hezkého, co už jste zažili nebo viděli.

Jaký zvolit motiv pro profesionály? Pro skutečné odborníky jsou vhodné snímky krajin: Velké černobílé oblasti vyžadují soustředění a vytrvalost, představují příjemnou výzvu i pro pokročilé stavitele, pro které je složený výsledný motiv odměnou, co stojí za to vidět. Černobílé obrázky a velkoplošné vzory jsou zároveň uměleckým dílem, které vypadá dobře i na puzzle.

Další tip: Chcete-li puzzle ještě více zkomplikovat, podívejte se na výsledný obrázek na víku krabice jen na malou chvilku, a pak jej odložte. Nebo darujte puzzle samotné bez krabičky, zvědavost a vzrušení rázem zvýšíte o 100 %.

Kliparty a textová pole pro více detailů

Na puzzle je fotka chlapečka, kterou zdobí barevné trojúhelníky a nápis.
Pomocí klipartů můžete vytvořit spoustu různých detailů.

Máte fotografický motiv s monotónními barvami a obáváte se, že sestavení puzzle bude příliš velkou výzvou? Stačí přidat do motivu různé designy nebo další detaily. Kliparty a textová pole poskytnou prostor pro orientaci při sestavování a zároveň zajišťují originální vzhled. Pro unikátní design máte k dispozici také ruzné masky a rámečky. Pomocí nabídky vlevo můžete vybírat z velkého množství různých prvků přímo v programu CEWE fotosvět.

Layouty podtrhují záhadnost při skládání

Skládačka s fotografiemi je rozdělena do tří různých rodinných fotek a je přidán nápis "FAMILY".
Rozdělením puzzle na menší části snižujete úroveň obtížnosti.

Naše layouty mohou být užitečné při vytváření jednodušších hádanek. V našem programu CEWE fotosvět klikněte na panelu vlevo na "Rozvržení stránek". Na jednu skládačku tak můžete umístit až 11 obrázků. Máte možnost libovolně uspořádat různé fotografie. Každou jednoduše vložíte přes tlačítko "fotografie" a můžete ji pomocí rohových bodů rozvnoměrně zvětšit či zmenšit. Pokud chcete přidat další fotografie, klikněte na tlačítko v horním panelu nástrojů "nové pole pro fotografii". Když vše rozdělíte na několik menších částí, bude skládačka mnohem jednodušší a můžete tak zachytit několik oblíbených momentů najednou. Spojte své motivy a vytvořte koláž z oblíbených vzpomínek. Doufáme, že vás neustálé hledání dalších dílků baví.

Objednejte si puzzle: typ je na vás

Pokud si chcete objednat puzzle s fotografiemi, máte dvě možnosti:

  • Pokud je chcete objednat v našem programu CEWE fotosvět, nejprve klikněte na kategorii "Fotodárky" a poté na "Hry". Zde aktuálně najdete dva kompaktní formáty - můžete si vybrat mezi 112 a 266 dílky.
  • Nebo chcete ještě větší? V tom případě můžete snadno navrhnout své osobní puzzle online ve svém prohlížeči. Zde také najdete puzzle v kategorii "Fotodárky" ve skupině s názvem "Hry". K dispozici máte puzzle Ravensburger v počtu 500, 1000, nebo dokonce 1500 dílků.

Další tip: Vyfoťte si skvělý motiv na puzzle

Foto puzzle s motivem děťátka. Skládačka je téměř kompletní, poslední dílky leží na zemi.
Skládání bude ještě zábavnější, když má obdarovaný k fotce na puzzle silný citový vztah.

Chcete navrhnout své puzzle, na kterých budou vaše děti. Ale nevíte, jak je správně vyfotit? Máme pro vás pár tipů na kreativní rodinné fotky.

Přejeme vám spoustu zábavy jak při focení, tak při samotném skládání motivu.

Od kreativních tipů až po volbu formátu

Takto se vaše vzpomínky stanou hmatatelnými