Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 395
Nástěnné fotoobrazy hexxas nad stolem s jarní výzdobou.

Kreativní tipy

hexxas na každé roční období

Vyzdobte stěny podle ročních období - díky stylovým šestiúhelníkům vytvoříte nástěnnou dekoraci, kterou jednoduše přizpůsobíte každému ročnímu období.

Nový rok bude se šesti rohy: s našimi hexxas můžete zdobit své stěny tak, aby odpovídaly danému ročnímu období. Pokud jste oslavili Valentýna a chcete se ve svém bytě nadýchat čerstvého vzduchu, přichází na řadu další nápad na výzdobu. Svou stěnu s hexxas můžete přizpůsobit dalšímu období, jako je jaro nebo Velikonoce, v několika jednoduchých krocích.

Své hexxas můžete snadno navrhnout online. Jako základ vaší nástěnné dekorace použijte například rodinné fotografie v neutrálních tónech. Tímto způsobem vytvoříte osobní dekoraci, která vám vydrží po celý rok. Aby se tvar šestiúhelníku shodoval s ročním obdobím, můžete navrhnout zaměnitelné hexxy se sezónním designem - například v květinovém nebo přírodním stylu, který se mění podle ročního období. Pokud jde o barvu, můžete se orientovat na různé trendy nebo klasiku sezóny. Na jaro se hodí například odstíny zelené, zimní nebo vánoční čas září bíle nebo červeně.

Čerstvý (letní) vítr

Na stěně nad jídelním stolem visí formace z hexxas s rodinnými fotografiemi a letními motivy.
Citrusové plody na šestiúhelnících přinášejí pocit dovolené přímo na vaše čtyři stěny.

Na lahodné ovoce se můžete spolehnout: například citrony vytvářejí letní atmosféru a jsou mimořádně dekorativní. Připomínají prázdninové země v jižní Evropě a osvěžující limonádu. Smíchejte žlutou barvu citrusových plodů s odstíny modré nebo bílé, uvidíte, že vám navodí dobrou náladu. Pomocí malých váziček, polštářů nebo ubrusu ve stejných barvách můžete také doladit letní téma.

Teplé tóny pro útulné (podzimní) dny

Začněte s teplými tóny: Přidejte do svého aranžmá podzimní motivy.

Typický podzimní den nás rozmazluje zlatavě hnědými listy na stromech, čerstvým vánkem a teplými slunečními paprsky. Zachyťte tuto náladu a rozšiřte své uspořádání na zdi třemi až čtyřmi podzimními hexxy. Vhodné jsou ilustrace listů, fotografie dýní nebo obrázek vašeho blízkého na procházce v lese. Ujistěte se, že používáte zemité tóny od okrové po rez, abyste dokonale zprostředkovali útulný podzimní pocit.

A pak přijde vánoční období

Jednoduše vyměňte několik hexxů a navoďte na zdi vánoční atmosféru.

Pro mnohé je slavnostní výzdoba v době Vánoc jedním z nejkrásnějších okamžiků očekávání. Zde můžete opravdu popustit uzdu své kreativitě. Nezáleží na tom, zda zlato, červená nebo něco velmi moderního. Flexibilní hexxas vám umožní znovu a znovu rozšiřovat vaše oblíbené uspořádání.

Tak teď jste na řadě vy.
Celý tým CEWE vám přeje spoustu zábavy při kreativní tvorbě a výměně hexxas.

Inspirace pro váš příští dárek

Co můžete udělat se svými nejkrásnějšími fotografiemi