Přihlaste své fotky do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkové hodnotě 250.000 eur. Chci přihlásit fotku

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 395

Možnosti objednání

Aplikace CEWE fotosvět

Rychlá a snadná cesta k vašemu fotoproduktu. Stahujte zdarma a začněte ihned intuitivně sestavovat.

A získáte ještě více!

Více stylů, více šablon, více možností: To jsou nové funkce objednacího programu CEWE fotosvět

Nový editor v programu CEWE fotosvět

V novém editoru je sestavování fotoproduktů snazší a pohodlnější než kdykoli předtím: Přehodnotili jsme ovládací prvky a optimalizovali některé oblasti, abyste se mohli rychleji dostat k funkcím, které chcete používat. Kromě toho lze nyní pro každý návrhový krok zvolit funkci nápovědy a jediným kliknutím nabízí odpovědi na nejčastější otázky.

Ještě více stylů jako vodítko k vytvoření fotoknihy

Více než 30 předinstalovaných stylů a mnoho dalších ke stažení: Rozšířili jsme řadu našich oblíbených stylů pro CEWE FOTOKNIHU. Jedná se o předem navržené stránky včetně pozadí, klipartů, masek a rámečků. Můžete je snadno filtrovat podle konkrétních témat a příležitostí.

Stylové tematické šablony pro každou příležitost

Chtěli byste navrhnout CEWE FOTOKNIHU pro konkrétní příležitost? Nyní je to ještě jednodušší! Ať už je svatba, narození dítěte nebo cestování - nové šablony knih včetně pozadí, klipartů, masek a rámečků jsou k dispozici pro různá témata. Jednoduše si je stáhněte, vložte fotografie, text a podle potřeby se upravte.

Jednoduchý výběr fotografií v programu pro úpravy

Hledání správných motivů s velkým počtem digitálních fotografií zabralo spoustu času. Ale od této chvíle náš revidovaný CEWE FOTOKNIHA asistent vyhledá to nejlepší z vašich fotografií a automaticky je rozmístí na požadovaný počet stránek. Tímto způsobem můžete začít navrhovat ještě rychleji.

Lepší výřezy obrazu díky rozpoznání obličeje

Už žádné ořezy hlav na fotografiích ve vaší CEWE FOTOKNIZE. Nové rozpoznávání obličeje určuje optimální část obrazu pro portréty. Inteligentní funkce sama o sobě rozpozná, zda je to lidská bytost. Takže si můžete být jisti, že každého, kdo je na vašich nejkrásnějších vzpomínkách, lze jasně vidět.

Novinky mezi fotoprodukty

Tyto produkty jsou v našem programu CEWE fotosvět nové

Povrchové úpravy CEWE FOTOKNIHY

V roce 2018 jsme za tuto inovaci získali cenu TIPA. Pevná CEWE FOTOKNIHA s tvrdou vazbou a se zlatým, růžovým, stříbrným efektem nebo parciálním lakem je nyní k dispozici také pro formát XXL Panorama. Můžete se opřít o množství předpřipravených návrhů nebo nechat svou kreativitu volně fungovat.

Celoplošný parciální lak pro vaši CEWE FOTOKNIHU

Pro CEWE FOTOKNIHU je k dispozici více než 50 nových pozadí s parciálním lakem se speciálními efekty a více než 100 nových designových prvků. Na přání našich zákazníků jsme se zaměřili na abstraktní a geometrické tvary.