Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 395
Na fotografii je šťastná čtyřčlenná rodina. Tatínek, maminka i babička koukají na nejmladšího člena rodiny.

Příběhy zákazníků

CEWE FOTOKNIHA je náš rodinný klenot

Rodina Foralových si je vzájemně obrovskou oporou, a jak sama říká Míša: "Rodina je pro mě vším." Jejich CEWE FOTOKNIHA bude pro celou rodinu už navždy klenotem, protože zachycuje jejich syna od těhotenství až po první důležité momenty.

CEWE FOTOKNIHU s důležitými momenty Tomáškova života jsme jako dárek vlastně vůbec poprvé věnovali babičce. Babička bydlí jinde, nemůže s námi být každý den a zažívat všechny ty příhody s Tomáškem. "Chtěla jsem jí udělat radost a zároveň jí poděkovat za neuvěřitelně obrovskou podporu v době před i v těhotenství. A mám strašnou radost, že fotokniha u ní vyvolala naprosté nadšení."

"Nápad, že všechny vzpomínky budeme archivovat do CEWE FOTOKNIH vlastně odstartovalo narození Tomáška, v tuhle chvíli jich máme už 5 a na další, v pořadí šesté, právě pracuji. A rozhodně nekončíme," dodává Míša.

Před vánočním stromečkem sedí babička a její dcera a prohlíží si CEWE FOTOKNIHU. Fotokniha má název "Náš rok". V popředí je zapálený vánoční věnec.
Darujte výjimečný dárek od srdce, darujte svůj vlastní příběh.

Nevyčíslitelná hodnota fotoknihy

"Myslím, že naše vzpomínky jsou to nejdůležitější, co můžeme mít. Ale postupem času se z naší paměti trochu vytrácejí. Je skvělé, že pomocí fotoknihy se ke vzpomínkám můžeme kdykoliv vracet, a nahlédnout do nich mohou díky tomu i ostatní," myslí si maminka Míša.

"CEWE FOTOKNIHA má nevyčíslitelnou hodnotu. Nedá se to ani vyjádřit slovy, protože to je "srdíčková" záležitost. Když se mi dostane do rukou tahle fotokniha a já si jí listuju ve dne v noci pokaždé, kdy je mi smutno. Když si na svého vnoučka vzpomenu, vždycky si ji ráda kdykoliv prohlédnu" říká dojatě babička Yvetta.

Sestavte si svůj vlastní příběh

Vytvořte si CEWE FOTOKNIHU a darujte vašim nejbližším osobní dárek plný krásných vzpomínek

Kniha jako dárek pro babičku

"S maminkou jsme měly vždycky spíš kamarádský vztah. Malý Tomášek se nám narodil po dlouholetém čekání a maminka mi byla v té době neskutečnou oporou. I přesto, že by strašně chtěla, tak nemůžeme prožívat jeho první rok, kdy je pro něj všechno nové, společně. Proto jsem chtěla, aby právě prostřednictvím fotoknihy mohla i ona všechno prožít. Denně jí posílám fotky a videa malého Tomáška, protože si je moc ráda prohlíží a myslím, že fotoknihou coby dárkem, jsem se trefila do černého, vlastně hlavně do srdíčka!

Ta fotokniha je vlastně takový velký DÍK za tu její podporu. A kvůli covidu jsme ani nemohli cestovat, všichni jsem měli strach, co bude a nemohli jsme se vídat. Myslím si, že i proto má ta tahle fotokniha větší hodnotu a je pro nás o to víc vzácnější," říká maminka Míša.

Myslím, že naše vzpomínky jsou to nejdůležitější, co můžeme mít. Ale postupem času se z naší paměti trochu vytrácejí. Je skvělé, že pomocí fotoknihy se ke vzpomínkám můžeme kdykoliv vracet, a nahlédnout do nich mohou díky tomu i ostatní.

Míša Foralová

Na fotografii jsou dvě ženy zezadu, jak si prohlížejí CEWE FOTOKNIHU. Ve fotoknize je fotka malého chlapečka s nápisem "Hello my love". Za knihou je vidět zapálený adventní věnec.
Do CEWE FOTOKNIHY se vejdou všechny krásné vzpomínky, na které už nikdy nechcete zapomenout.

Reakce na fotoknihu byly úžasné

"Manžel je nadšený, sice se mi směje, že pořád fotím, ale když přijde návštěva, je on ten první, kdo se chce fotoknihou pochlubit. Pokaždé, když se někam chystáme, na návštěvu k přátelům nebo na rodinné setkání, bere naše fotoknihy s sebou. A všichni jsou z nich opravdu nadšení, obdivují i to, jak jsou fotoknihy nádherně zpracované a jak skvěle to vypadá, když jsou fotky takhle pohromadě," vzpomíná maminka Míša.

"Fotoknihu jsem darovala poprvé. Darovat fotoknihu je 100x lepší, než kdybych si ji dělala pro sebe. I přesto, že maminka fotky předtím znala, tak mě její reakce na fotoknihu s Tomíkovými fotkami dočista dojala. Její reakce byla naprosto skvělá," dodává dojatě Míša.

Inspirujte se fotoknihou Foralových

"Určitě plánuji, ale nemůžu to prozradit. Myslím si, že fotodárky jsou jedny z nejlepších dárků, protože jimi darujete i společné vzpomínky," tvrdí maminka Míša.

Žena balící fotoknihu do vánočního papíru. Na knize jsou fotky rodiny a nápis "Náš rok together". Vedle fotoknihy je zapálený adventní věnec a nůžky.
Darujte výjimečný dárek od srdce, darujte svůj vlastní příběh v CEWE FOTOKNIZE.

Foralovi

Míša

Míša je v první řadě maminka. Je velice přátelská, cílevědomá a ráda tvoří. Když si něco umane, jde si za tím a dosáhne toho.

Míša pracovala jako prodavačka s hračkami nebo dárkovými předměty. Chvíli podnikala jako kadeřnice a hlídala děti.

Co má ráda?

Hudbu a ráda zpívá. Má ráda i kreativní tvoření, vyráběla lapače snů a chce se k tomu v budoucnu vrátit. A také hodně sportovala, cvičila fitness a ráda běhala.

Martin

Je milující tatínek a člověk s velkým srdcem, kterého Míše každý závidí. Pracuje jako kriminální vyšetřovatel a často překvapuje rodinu, co všechno zvládne. A pro Tomíka je především ochranář a když je s ním, tak se mu věnuje na 100%.

Co má rád?

Martin se dříve se věnoval závěsnému létání na rogalu. V současné době se rád projede na motorce a navštěvuje střelecký klub.

Tomášek

Tomík je takové dítě za odměnu, je hodně šikovný, ale zároveň hodně živý. Rodiče si ho vymodlili a opravdu je za odměnu.

Co má rád?

Mezi Tomáškovo nejoblíbenější hračky patří rodiče a všechno, co není hračka. Fotoknihy miluje taky, rád si je prohlíží, a chce, aby mu rodiče vyprávěli, co je na fotkách. Také rád tancuje a miluje své rodiče :-)

Yvetta

Milující a rozmazlující babička. Chce Tomáška učit, aby si vážil rodičů, babičky, dědy, hraček...prostě všech a všeho. Pro své dcery byla vždycky od mámy, učitelky až po kamarádku, která je vždycky vyslechne, pomůže jim. A ráda by tím byla i pro Tomáška - od babičky po kamarádku.

Babička podniká, má obchod s textilem.

Co má ráda?

Pletení, šití, dříve vyráběla hračky pro dcery, když byly malé. Jejím největším koníčkem je prohlížení fotografií, na nic jiného nezbývá čas, protože práce je zároveň jejím koníčkem.