Přihlaste své fotky do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkové hodnotě 250.000 eur. Chci přihlásit fotku

Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 395
Samsung Slider Samsung Slider

Kryty na Samsung

Nejlepší ochrana pro váš Samsung smartphone

Přehled všech modelů

Vyberte model vašeho Samsungu

Jednoduše si ho vytvořte sami: ochranný kryt pro váš mobilní telefon Samsung

Vyberte ty nejkrásnější fotografie a navrhněte si svůj osobní ochranný kryt

Robustní a osobní: váš kryt na Samsung Galaxy

Kryty na mobilní telefony Samsung od CEWE nejen plní svůj účel, ale také velmi dobře vypadají. Můžete počítat se spolehlivou ochranou. Všechny kryty jsou vyrobené z kvalitních materiálů a dokonale se hodí k vašemu modelu mobilního telefonu. Takže je váš Samsung vždy plně chráněný a nevyklouzne vám z ruky.

Jelikož si kryt na mobilní telefon Samsung Galaxy navrhujete sami, můžete si zcela určit jeho vzhled: Vyberte vhodnou fotografii nebo vložte jakýkoliv obrázek – a my vytiskneme váš design v té nejlepší kvalitě. Ať už vám na tváři vykouzlí úsměv portrét vašich dětí nebo makro snímek včely.

Kryty na všechny aktuální modely mobilních telefonů od CEWE

Každý kryt na mobil od CEWE nabízí bezpečnou ochranu a ponechává vašemu smartphonu dostatek místa pro co největší dojem. Nejlepším příkladem je Samsung Galaxy S10: Nechcete skrýt neobvyklé barvy krytu a displej, který zasahuje i do stran? Vyberte si kožené sleeve pouzdro.

Kryt na Samsung Galaxy podle vašich představ

Design ochranného krytu pro váš Samsung Galaxy S10, S9 nebo jiný model je hotový za pár minut. Přímo v prohlížeči vyberete požadovaný typ krytu, rozhodnete se pro jakékoliv rozvržení a poté přidáte oblíbené fotografie. Pro ještě větší originalitu máte možnost do návrhu přidat kliparty nebo vlastní texty.

Bez ohledu na design se vám jakýkoliv kryt na mobil přizpůsobí. Například u Samsungu Galaxy S9 má ochranný kryt perfektní výřezy pro objektivy fotoaparátu, blesk, připojení a všechny ovládací prvky. S S9 můžete kdykoli nahrávat skvělá videa ve zpomaleném záběru nebo vytvářet animované 3D avatary tváře.