Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 395

Prodejny CEWE Fotolab

Nejšiřší síť specializovaných foto prodejen v ČR

CEWE foto ihned

Na fotoprodejnách vždy jen profesionálové!

Na fotoprodejnách vždy jen profesionálové!

Profesionální poradenství v oblasti fototechniky a fotoslužeb je pro nás samozřejmostí. Náš odborný personál Vám poradí s výběrem nejenom fototechniky, ale i vhodného příslušenství. Vše důkladně předvede a poradí se základy nastavení fotoaparátů. V oblasti fotoslužeb jsme připraveni doslova proměnit Vaše fotografie v originální fotodárky, u kterých zaručujeme kvalitu zpracování a jedinečnost. Přímo na prodejně Vám pomůžeme sestavit Vaši CEWE FOTOKNIHU, pomůžeme Vám s objednáním jakéhokoliv produktu z naší nabídky. Poradíme si i s dárkem na poslední chvíli. Stačí Vám fotografie v mobilu či na nějakém paměťovém médiu a my Vám pomůžeme vytvořit originální dárek, který si můžete ihned odnést s sebou a darovat, jako např. přání k narozeninám, kalendář, zápisník a mnoho dalších.

Nejšiřší síť foto prodejen v ČR

Nejšiřší síť foto prodejen v ČR

Rádi Vás uvidíme na kterékoliv naší prodejně. Vyberte si svoji nebližší prodejenu CEWE FOTOLAB. Všechny prodejny jsou pravidelně zásobovány. Naleznete zde mimo širokého sortimentu fototechniky také velkou nabídku příslušenství. A pokud si nevyberete přímo na prodejně, lze objednat zboží přímo z našeho e-shopu rovnou z prodejny, kdy Vám zboží dopravíme na prodejnu zcela ZDARMA.

Pokud chcete svým blízkým darovat dárek z fotografií, je prodejna tím správným místem pro Vaši inspiraci. Najdete zde spoustu vystavených vzorků z naší nabídky fotoslužeb. Vzorové CEWE FOTOKNIHY našich zákazníků včetně všech nabízených formátů a typů papíru, CEWE fotoobrazy – široká nabídka materiálů, pro které Vám stačí jedna fotografie, CEWE fotokalendáře a mnoho dalších fotodárků. Pro ty z Vás, kteří chcete své zážitky v podobě fotografií mít co nejdřív, jsme připraveni vytisknout na prodejnách fotografie na počkání ze všech druhů médií včetně mobilních telefonů až do formátu 15 x 20 cm a na vybraných prodejnách i 20 x 30 cm.

43 značkových foto prodejen CEWE FOTOLAB

a více než 600 výdejních míst po celé České republice
43 značkových foto prodejen CEWE FOTOLAB

Nabízíme vám možnost vyzvednutí vašich zakázek nejen ve značkových prodejnách CEWE FOTOLAB, ale také ve více než 600 výdejních místech a poradenských centrech po celé České republice.

I v těchto místech vám nabízíme možnost se inspirovat našimi produkty a službami CEWE, případně vám pomůžeme vybrat nebo rovnou sestavit jakýkoliv fotodárek z nabídky.