Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 395
Jsme tu stále pro vás. Online.

Jsme tu stále pro vás. Online.

Láska k fotografiím nás spojuje. Můžete se spolehnout, že děláme vše pro to, abychom i nadále zajistili výrobu a doručení vašich osobních fotodárků v prémiové kvalitě včas až domů.

Naše prodejny Globus jsou pro vás stále otevřeny pro výdej zakázek dle otevírací doby prodejen: Globus prodejny.

Z důvodu usnesení Vlády ČR ze dne 23. 12. 2020 jsou některé prodejny uzavřeny pro prodej zboží, tisk fotografií na počkání a dalších služeb. V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznické centrum 272 071 395.

Děkujeme za pochopení.
Tým CEWE

Výhody online objednávky:

  • Bezpečně z pohodlí domova
  • 3 objednací způsoby (web, program, mobilní aplikace)
  • Doručení na výdejní místa v omezeném režimu nebo kurýrem až domů
  • Bonusové výhody: ušetřete až 300 Kč
Odběr novinek emailem
Objevte všechny výhody

Přihlašte se k odběru novinek, získejte 100 Kč slevu na CEWE fotoprodukty a informace o:

  • Novinkách
  • Výhodách
  • Soutěžích a inspiracích
  • a mnohem víc
Odběr můžete kdykoli zrušit prostřednictvím odkazu v každém emailu.
Výborně!
Už jen jeden klik

Děkujeme, vaše registrace byla úspěšná.

Ajaj!
Vyskytla se chyba...

Bohužel vaše registrace k odběru novinek nebyla úspěšná.

Prosíme, zkontrolujte e-mailovou adresu.

Často kladené otázky

ANO! S našimi 13 laboratořemi na zpracování fotoproduktů máme velice dobrou pozici v celé Evropě. I když jedna laboratoř vyrábí částečně nebo nevyrábí vůbec, lze veškeré objednávky elektronicky přesměrovat do jiné laboratoře a odtud odeslat přímo k vám domů, na otevřenou prodejnu či aktivní výdejní místo.

V naší produkci jsme zajistili směnný provoz, abychom tak minimalizovali rizika pro naše zaměstnance. Tímto a mnoha dalšími opatřeními děláme vše pro to, abychom ochránili naše zaměstnance a abychom mohli i nadále vyrábět a doručovat vaše osobní fotoprodukty.

Náš objednací program je stále zdarma ke stažení do vašeho počítače. To samé platí i u aplikace pro chytré telefony. Nebo si objednejte v prostředí vašeho oblíbeného prohlížeče přímo na webu. Stále lze objednat jakýkoliv fotoprodukt z naší nabídky.

ANO! I v současné době zpracujeme a doručíme vaši objednávku v obvyklém termínu. Všichni prověření dopravci fungují spolehlivě a včas. Aktuální dodací lhůty najdete u každého konkrétního fotoproduktu.

Nejprve si připravte vaše osobní fotografie, ať už v digitální podobě (z počítače, flash disku, paměťové karty nebo z telefonu) nebo tištěné fotografie - ty je potřeba nejdříve naskenovat a uložit do vašeho počítače nebo chytrého telefonu. Poté zvolte způsob objednání.

Náš objednací program je zdarma k dispozici na stáhnutí do vašeho počítače - doporučujeme pro tvorbu CEWE FOTOKNIHY.

Totéž platí i pro aplikaci na chytré telefony. Popřípadě si můžete vaše produkty z vlastních fotografií objednat na našem webu online. Stále je k dispozici kompletní nabídka a vše doručujeme až přímo k vám domů.

Můžete také zhlédnout některý z našich CEWE webinářů online a zdarma, kde vám naše školitelka celý postup názorně ukáže a je zde prostor na vaše dotazy.

K dispozici je vám také naše zákaznické centrum

ANO! Vaši objednávku můžete zadat na požadovanou dodací adresu přímo v nákupním košíku při platbě kartou.

U fotoproduktů zaškrtnete políčko poslat jako dárek a zadáte novou dodací adresu.

U fototechniky lze také zaškrtnout políčko jiná dodací adresa.

V této době, kdy osobní návštěvy často nejsou možné, můžete své blízké překvapit fotodárkem či fototechnikou a ukázat jim tak, že na ně myslíte. Váš osobní dárek pak bude zaslán přímo vašim blízkým poštou nebo kurýrem. Faktura bude jako obvykle zaslána vám a ne příjemci.