Stav objednávky
Informace
Zákaznická linka
+ 420 272 071 395
Zwei Handyhüllen liegen auf dem Tisch. Darauf sind jeweils ein Mann und eine Frau zu sehen, die Händchen halten. An den Handyhüllen sind eine schwarze beziehungsweise beige Ketten. Daneben rosa Rosen am Stiel.

Kreativní tip

Sdílejte radost: Vytvořte si zamilované kryty na mobilní telefony pro sebe a svou lásku

S osobním, vzájemně ladícím krytem pro mobilní telefony máte vy a osoba, kterou máte rádi, v kapse něco, co vám bude znovu a znovu připomínat krásné vzpomínky.

Dárek, kterým potěšíte své blízké i sebe, jsou kryty v partnerském vzhledu. To znamená: Na jednom krytu jste vy a na druhém váš partner. V online editoru můžete snadno vytvořit vhodné kryty se svými osobními fotografiemi a mnoha dalšími designovými prvky, které se hodí téměř ke všem modelům smartphonů.

Potřebujete inspiraci? Připravili jsme si pro vás několik nápadů.

1. Design s láskyplnými vzkazy

Na stole jsou dva kryty na mobilní telefony. Motiv ukazuje muže a ženu skákat do vzduchu.
Když spojíte své kryty, vypadají jako jedna fotografie.

Nechte kryty na telefon spolu s designovými kliparty mluvit za vše. Spousta typů písma je podobná ručně psaným textům. V online editoru najdete pod tlačítkem „Rozvržení“ romantické vzory s krásnými výroky a symboly, které můžete jednoduše přetáhnout přímo na kryt.

Jak vybrat fotografie?

Vhodným motivem na kryt je společná fotka vás a vašeho partnera. Fotografie můžete umístit jednotlivě na každý kryt a podle toho upravit výřez. Když se kryty na telefon spojí, měl by se obrázek znovu spojit, jako by to byl jeden motiv. Například líbáte, držíte se za ruce, díváte se navzájem do očí.

Sdílený okamžik můžete také vytvořit uměle: Chcete-li to provést, jednoduše se navzájem vyfoťte na místě dle vašeho výběru, jeden po druhém. Fotky by měly být focené co nejpřesněji ve směru, ve kterém je druhá osoba imaginární. Ve výsledku - jako v našem příkladu výše - to vypadá, jako byste například skočili do vzduchu společně.

2. Osobní text - pro ještě větší individualitu

Na stole jsou dva kryty na mobilní telefony. Na nich je muž a žena, kteří se sklánějí nad řídítky jízdních kol a líbají se. Z krytů na telefon visí barevné šňůry.
Pomocí našich hotových rozvržení můžete navrhnout kryty na mobilní telefony. Tyto designy si můžete přizpůsobit dle svých představ.

Pokud k navrhování krytu na telefon používáte jedno z připravených rozvržení, jednoduše přetáhněte fotografii přímo na kryt. Pak můžete svůj dárek ještě lépe přizpůsobit: Pomocí textového nástroje přidejte ke svému designu osobní údaje, například datum prvního rande nebo svatební den. Písmo a velikost můžete libovolně upravit.

3. Dokonale propojené

Na stole jsou dva kryty na mobilní telefony. Na nich je muž a žena, kteří se sklánějí nad řídítky jízdních kol a líbají se. Z krytů na telefon visí barevné šňůry.
Harmonické barvy: Spojte navzájem kryty a kliparty mobilních telefonů.

Kromě rozvržení jsou kliparty kreativní možností, jak dát krytům na mobilní telefon individuální vzhled. Malé symboly a kliparty v editoru najdete v kategoriích "Trendy", "Láska" nebo "Den sv. Valentýna". Vše jednoduše přetáhněte přímo na kryt.

Tip: Slaďte barvy jednotlivých krytů. Například u krytu se šňůrkou si můžete vybrat ten správný nylonový pásek nebo svoji oblíbenou barvu z několika módních tónů. Všechny kliparty můžete barevně sladit a libovolně je měnit.

Tento designový produkt je ideální jako malý dárek například na Valentýna.

Doufáme, že se budete při sestavování krytů dobře bavit.